AnasayfaHakkımızdaHizmetlerimizNeden Bizi Tercih Etmelisiniz?İletişim

HİZMETLERİMİZPeugeot, Citroen, Ds, Opel
için;

Uzmanlar Oto olarak özel olarak eğitilmiş ve aracınızın tüm mekanik parçalarına hizmet verebilecek uzman personelleri bünyemizde barındırmaktayız. Aracınızın tüm yürüyen aksamı, lastiklerden bütün motor elemanlarına kadar en modern teknikler ve elektronik cihazlar ile birlikte, bunların kontrolünde onarım hizmetleri vermekteyiz. Uzmanlar Oto'da aracınızın ilk günkü gibi olabilmesi adına tüm işlemler özenle ve dikkatle uygulanmaktadır.

 Oto mekanik konusunda tüm bakım ve onarım hizmetimiz, randevu aldığınız andan aracınızın geri teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elinde olacaktır. Aracınızın bakımı ve onarımları; bilgili, tam eğitimli, işinin ehli ve müşteri memnuniyeti prensibine sahip bir ekip tarafından yapılmaktadır. Oto mekanik bakımlarının ve onarımlarının yapıldığı oto servisimizde, yedek parçalar için talebe göre de %100 orijinal parçalar kullanılabilmektedir. Binlerce referanslık yedek parça stoklarımız, siz değerli müşterilerimizin aracının hareketsiz kalmasını engelleyebilmesi için hizmetinizdedir.Elektrik/Elektronik Arıza Tespit ve Onarım

Aracınızın elektrik ve elektronik aksamında ortaya çıkan tüm arızalar, firmamızın uzman teknisyenleri tarafından titiz ve kaliteli bir çalışma ile tespit edilerek giderilmektedir.

Oto elektrik şikâyeti ile servisimize gelen araçları öncelikle diagnostic test cihazlarımızla birlikte test etmekteyiz. Daha sonrasında arıza tespit edildiğinde bunu sizlere aktarmakta, sizlerin bilgisi ve talebi dâhilinde uzman teknisyenlerimizce onarım işlemine başlamaktayız.

 
Boyasız Göçük Düzeltme


Geleneksel kaporta düzeltme yöntemlerinin dışında, gelişmiş teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen işlem neticesinde aracınızın orijinalliğine hiçbir zarar verilmeden ilk günkü formuna ulaştırıyoruz.

Elbette bu noktada hasarın derinliği önem arz eder. Çok derin ve boya hasarlı durumlarda bu yöntem kullanılamayabilir. Bu analizin yapılabilmesi için Uzmanlar Oto'yu ziyaret etmeniz ve aracınızı uzmanlarımızın analiz etmesini sağlamanız gereklidir. Çoğunlukla trafikte meydana gelen hafif kazalar, park kazaları, dolu hasarları ve bunlara benzer küçük hasarlar halinde boyasız göçük düzeltme operasyonu etkili olabilmektedir. PDR teknolojisi sayesinde geçmişte kullanılan göçük düzeltme işlemlerinde meydana gelen boya hasarları meydana gelmez. Aracınız bu işlem dışında bir boya ihtiyacı duymaz ve değer kaybı söz konusu olmaz.


Dolu Hasarı Onarımı


Genellikle hafif dolu yağışlarında gözle görülür hasarlar meydana gelmez. Ancak, olağan dışı dolu yağışları halinde sadece araçlar değil, tüm çevre tehlike altındadır ve araçlarımızın hasar alması bu şartlar altında son derece muhtemeldir.

Dolu hasarı onarımı, bu nedenle önemli bir hizmet olarak kullanıcılara sunulan özel bir hizmettir. Hizmet, prensipte aracın orijinalliğine zarar vermeden, hasarın giderilmesi yani, çöküğün düzeltilmesi esasına dayanır. Elbette çok ciddi göçük durumlarında eğer boya aşınması söz konusu ise boya ile iyileştirme gerekebilir. Ancak Balıkesir ve çevresinde bu güne kadar görülen olağan dışı dolu yağışları dahil olmak üzere, çok az yağışta bu türlü hasarlar meydana gelmiştir. Genellikle göçük biçiminde meydana gelen hasarların onarımı ise bu hizmete özel teknikler ile mümkün olabilmektedir.


Yol Yardım (0850 840 66 46)

Aracınız nerede arızalanırsa arızalansın, 0850 840 66 46 numaralı telefondan hemen bizi arayın. Mobil tamir servisimizle en kısa sürede sizlere ulaşarak aracın arızasını tespit edip, araç tamir edilebilecek durumdaysa tamir ediyoruz. Aracınızın arızası büyük çaplı ise, aracınızı çekiciyle işletmemize getirip en kısa sürede tamirini yapıp sizlere teslim ediyoruz. Profesyonel ekibimizle sizlere en hızlı tamir hizmetini sunuyoruz.


Paşaalanı Mah. Yeni San. Sit.
Cumhuriyet cad. No:47
Karesi / BALIKESİR
0 850 840 66 46 Dahili 2
YOL YARDIM
0 532 733 12 28
BOYASIZ GÖÇÜK
0 543 492 69 68
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır.
MND Ajans